Інформація

Пінополіуретан у всьому світі визнаний найефективнішим теплоізоляційним матеріалом.

високоефективний теплоізоляційний матеріалПінополіуретан – являє собою різновид пластмаси. Він має пінисту порожнисту структуру, причому у складі пінополіуретану газом заповнені численні крихітні комірки (від 85 до 90 відсотків), ізольовані один від одного. Об’єм, що залишився припадають на тверду частину – тонкі стінки цих комірок.

Придумали пінополіуретан німецькі вчені з компанії IG Farben, під керівництвом знаменитого Отто Байєра. У лабораторії міста Леверкузена після ряду експериментів був отриманий новий матеріал, властивості якого виявилися надзвичайно цікавими.

За останні 25 років в країнах Західної Європи та США використання пінополіуретану знайшло широке застосування. В гігієнічних сертифікатах вказано: «безпечний при застосовані в якості теплоізоляційного матеріалу».

Одним із найкращих способів застосування пінополіуретану є метод напилення. Напилення пінополіуретану – найбільш перспективний метод створення тепло і гідро ізоляційних покриттів. До переваг методу напилення пінополіуретану на утеплюванні поверхні слід віднести високу якість покриття (відсутні щілини та шви), можливість теплоізоляції поверхонь складної конфігурації, високу швидкість робіт.

Головна ідея та вирішальна перевага методу напилення полягає в тому, що крім термоізоляції проводиться герметизація з використанням тільки одного матеріалу
пінополіуретану.

Завдяки технологічним властивостям та високій адгезії пінополіуретан прекрасно лягає на поверхню скла, дерева, фарби, цементу, бетону, металу. А також ідеально підходить для утеплення горищ, як внутрішньої так і зовнішньої сторін дахів а також на вертикальних будівельних елементах, таких як стіни і фасади. Крім ого, пінополіуретан ідеальний засіб ізоляції фундаменту, підвалу ( не гниє і не розкладається).

ППУ щільністю понад 35 кг/м3 має відмінні гідроізоляційні характеристики. Слабке місце ППУ – ультрафіолетове випромінювання. Захистити його можна простим і дешевим способом, пофарбувавши фарбою.

Передзвоніть мені