Теплоізоляція холодильних і морозильних камер

Теплоізоляція холодильних і морозильних камерХолодильні чи морозильні камери призначені для зберігання харчових продуктів, що швидко псуються при кімнатних температурах. Отже саме від ефективності роботи холодильника може залежати безперебійна і ритмічна робота підприємства (супермаркетів, місць громадського харчування, продуктового складу).

Робота будь-якої холодильної або морозильної камери безпосередньо залежить від якості її тепло- і холодоізоляціі. Неякісна ізоляція призводить до появи теплових містків, через які тепло проникає в камеру. В результаті зростає навантаження на холодильні машини, які можуть і не впорається з завданням охолодити вміст камери. У цьому випадку, це позначиться на збільшенні енерговитрат, а також призведе до швидкого зносу устаткування. Саме з цієї причини так багато уваги приділяється термоізоляції холодильних камер.

Для виготовлення універсальних холодильних і морозильних камер, а найголовніше, професійних, застосовують напилення ізолюючого шару пінополіуретану на стінки холодильної камери. Теплоізоляція холодильних і морозильних камерДля цього використовують апарати високого тиску і два компоненти ППУ, які взаємодіючи один з одним і атмосферним киснем, утворюють піну. Ця піна протягом декількох хвилин перетворюється на щільний, пористий шар ізоляції, який за всіма характеристиками перевершує інші способи теплоізоляції. ППУ наносять пошарово, не пропускаючи міліметра поверхні. Пінополіуретан прекрасно адгезує до будь-якої поверхні, тому в підсумку виходить рівномірний, і що важливо, абсолютно герметичний шар ізоляційного матеріалу, навіть в умовах приміщення зі складною геометрією. Пінополіуретан не боїться вологи, тому додатково ізолювати приміщення від вологи не потрібно, крім того всі роботи можуть бути виконані за одну, максимум дві зміни.

Холодильні та морозильні камери, ізольовані пінополіуретаном дійсно універсальні, область їх застосування ні чим не обмежується!

 

Термоізоляція пінополіуретаном дає власникам холодильних і морозильних камер незаперечні переваги, такі як економія енергоресурсів, збільшує режим експлуатації холодильних установок, довговічність служби ізоляції (до 30 років). Відсутність теплопритоку забезпечує рівномірну температуру всередині камер і, відповідно, кращі умови зберігання продукції.

Передзвоніть мені