Утеплення басейну

Будівництво або реконструкція басейну вимагає чимало часу, сил і грошей. Але вкладені зусилля виправдовують усі очікування, адже басейн – це велике благо, яке дарує здоров’я і гарний настрій.

Теплоізоляція басейну відіграє дуже важливу роль. По-перше, грунт під чашею має низьку температуру, що сприяє значній втраті тепла. По-друге, якщо утеплення чаші басейну не було вироблено, то витрати на електроенергію будуть колосальні, тому вода буде швидко остигати. Для зниження експлуатаційних витрат потрібно передбачити теплоізоляцію чаші басейну. Вибір матеріалів для цих цілей, досить широкий. Найбільш часто використовують: керамзитобетон, пінобетон, керамзит, пінопласт, теплоізоляційні мембрани і т.д. І всі ці матеріали мають загальні недоліки – шви при виготовленні теплоізоляції, через які йде пристойну кількість тепла і невисоку ефективність матеріалів.

Завдяки тому, що пінополіуретан (ППУ) можна напилювати на будь-яку поверхню, він може використовуватися для всіх видів басейнів. При теплоізоляції відкритих і закритих басейнів, напилення пінополіуретану здійснюється на підготовлену піщану подушку, на всю глибину котловану, за чим ідуть інші види робіт з басейном. При утепленні пластикових басейнів, напилення ППУ проводиться на зворотну поверхню чаші. Крім теплоізоляції безпосередньо чаші, пінополіуретан можна застосовувати для утеплення укосів басейну. Це досягається напиленням ППУ на підготовлений грунт з подальшим засипанням піщано-гравійним складом.

Використовуючи пінополіуретан, ви отримуєте довговічний захист вашого басейну від втрати тепла, впливу води, негативних температур, контакту з грунтом. При грамотному монтажі, такий захист буде служити не менше 30 років. При цьому корито басейну буде захищене від розтріскування, ржавіння і не зіпсується від впливу факторів зовнішнього середовища, а буде радувати вас довгі роки.

Передзвоніть мені